HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Poll_left Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Poll_center Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
 Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Poll_left Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Poll_center Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına...

YazarMesaj
XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Empty
MesajKonu: Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına...    Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına... Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 4:41 am

Seni yazdım yüreğimin satırlarına
Altın hecelerle yazdım aşkla doldurdum
Tüm harfleri, kelimeleri, cümleleri…
Noktası virgülü bile ayrı bir tat
Aşkının her zerresi…
İçimde haykırıyor kalbimin sesi
Yüreğime yazdığım heceleri
Seni senden çok seviyorum diyor
Bir duyabilsen bir görebilsen
Yüreğimdeki kor ateşi.

Seni yazdım aklıma
Aklımın her hücresine tek tek işledim
Hiç aklımdan çıkmayasın diye
Aşkınla doldurdum,
Seninle geçen anlarla süsledim aklımı.
Şimdi tek seni düşünüyor,
Tek seni yaşıyorum.
Hasretin biteceği günü bekliyorum.

Seni yazdım rüyalarıma
Zindan gecelerde bile seninle olabilmek,
Seni görebilmek, sana dokunabilmek için.
Düşlerimde bile görsem seni
En büyük mutluluktur benim için
Çünkü sonunda her ne kadar
Sensiz yeni bir sabaha uyanmakta olsa
Seni yeniden görmek
Yeniden doğmak gibi bir şey aşkım

Seni Yazdim Yüregimin Satırlarına...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Soluyordum..
» Yasak Seni Sevmek