HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Poll_leftTanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Poll_centerTanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Poll_leftTanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Poll_centerTanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni.

YazarMesaj
PaRem
Admin
Admin
PaRem

Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Empty
MesajKonu: Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni.   Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni. Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 1:43 pm

Adımız hüzündü bizim..
Adımız gözyaşı..
Hüznümüzün esaretinde kaybolmuş kelimeler,
Gidenlerin ardından yakılan ağıtlarda birikti..
Sevdik,çok sevdik..
Bedenlerden yükselen ruhları
Toprağa emanet ederken geri
Yüreklerimiz ezilmekte sessiz çığlıklarla..
Sona eren yaşanacakları, astık zamana..
Hayaller çare olur mu yürek yangınlarına...
Sevdanın en farklı en olmaz şekline bürünenlerdik
Taa içimizden seven, sevdasını gizlemeyi bilen..
Diken diken batarken gerçekler gözlerimize
Yine de vazgeçmeyenlerdik.. inadına sevenlerdik
Gördüğümüz düşleri hayra yorarken
Ne yazık! Bilemedik elimizdekinin kıymetini
Göremedik sevdanın kimlik değiştirdiğini
Elimizi kanayan yerlere koyduk
Ve inandık..tüm saflığımızla..
Ve sevdik..taparcasına
Ve kanadık.. ölürcesine
Ve sonunda sevgili..
Kan kaybından yitirdik sevdayı..
Gözyaşlarımız eşlik ediyor cinnet gecelerine
Beynimizde rutubet kokan aşk kırıntılarını ısırıyor hüznümüz
Yalnızlığın en izbe en köhne yerlerinde
Mırıldandıklarımız hep acılı sevdalinkalar
Katili olduk düşlerimizin
Yargısız infazlarda dilimiz
Yüreğimize taktığımız çalıntı kelepçelerle
Bir arpa boyu bile yol gidememişiz
Bana bir masal anlat yürek sızım, içinde hüzünler olsun...
içinde ağıtlar...
içinde gözyaşı olsun..
mutlulukla bitmesin ama masalın sonu..
çünkü ben..
ne zaman mutluluğu istesem, kaçıp saklandı karanlıklarına hayatımın.
Kandırılmış saflığımla, kimsesiz hüzünlerin esiriyim...
Beni ağlat.. bana bir masal anlat..
Hadi..
bir masal anlat bana. Ve ağlat beni.

Tanımlı Bir masal anlat bana. Ve ağlat beni.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biseyler Anlat Bana
» Sev Beni Sonsuz Kere..
» Gelişim sanadır../ Kabul et beni..
» Nefesimdir sana / Kat beni kendine..
» Seni Bana Benide Sana Mahkum Ediyorum...