HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Dns ayarları hakkında Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Dns ayarları hakkında Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Dns ayarları hakkında Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Dns ayarları hakkında Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Dns ayarları hakkında Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Dns ayarları hakkında Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Dns ayarları hakkında Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Dns ayarları hakkında Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Dns ayarları hakkında Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Dns ayarları hakkında Poll_leftDns ayarları hakkında Poll_centerDns ayarları hakkında Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Dns ayarları hakkında Poll_leftDns ayarları hakkında Poll_centerDns ayarları hakkında Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Dns ayarları hakkında

4 posters
YazarMesaj
.SERVAN
Admin
Admin
.SERVAN

Dns ayarları hakkında Empty
MesajKonu: Dns ayarları hakkında   Dns ayarları hakkında Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 11:03 pm

Merhaba arkadaşlar bazen oyuna giriş anında sorunlar yaşamaktayız.Mesela "baglanti sağlanamadı" uyarısı gibi.Böyle uyarılar tekrar tekrar oluyorsa muhtemelen sorun dns ayarlaında olacaktır.Genelde coğu bilgisayarda ayarlanmış Dns ayarı yoktur.Şimdi aşağıdaki resimlere bakarak işlemleri sırayla uygulayın dns ayarını değiştirebilirsiniz.Bu sorunu çözebilir.

Dns ayarları hakkında Adim110

Dns ayarları hakkında Adim210

Dns ayarları hakkında Adim310

Dns ayarları hakkında Adim410

en altta dns ayarları yerine başka dns deneyebilirsiniz.Örnekler (4.2.2.1, 208.67.222.222 )

youtube icin -----------------> (208.67.222.222 208.67.220.220 )

başka bir tane--------------> (212.175.13.115 212.175.13.116)
http://www.okeycenter.com
101 Prof

MesajKonu: Geri: Dns ayarları hakkında   Dns ayarları hakkında Icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 5:33 pm

çok güzel olmuş eline sağlık
mawiay

MesajKonu: Geri: Dns ayarları hakkında   Dns ayarları hakkında Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 11:04 pm

bizi aydınlattığın için tşkler
ZıplayanCeset
Rütbeli
Rütbeli
ZıplayanCeset

MesajKonu: Geri: Dns ayarları hakkında   Dns ayarları hakkında Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 12:51 am

tşkler adminim lol!

Dns ayarları hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Vista Firewall Güvenlik Ayarları
» Duyuru Hakkında
» Okey Oyunu hakkında
» Konu Paylaşımı Hakkında
» Refarans Paylaşımı Hakkında