HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Uzun Yürümektir Sevmek Poll_leftUzun Yürümektir Sevmek Poll_centerUzun Yürümektir Sevmek Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Uzun Yürümektir Sevmek Poll_leftUzun Yürümektir Sevmek Poll_centerUzun Yürümektir Sevmek Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Uzun Yürümektir Sevmek

YazarMesaj
XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

Uzun Yürümektir Sevmek Empty
MesajKonu: Uzun Yürümektir Sevmek   Uzun Yürümektir Sevmek Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 4:33 am

Çok yorgunum..
Uzun ve erdemli bir yürüyüşü bitirdim.

Doğru başlatıp, dürüst sürdürdüğüm
Ve.. İnsan kadar hataları olan.
Bir uzun yolu yürüdüm..
Kirletmeden ve kirlenmeden,
Ezmeden ve ezilmeden
Tertemiz bitirdim.
Yani yenildim !..
Kutlu olsun...

İnsan, çokların birliği..
Var olan var insan da.
İnsan, zıtların birliği..
Yok olan yok insan da..
Doğruya yanlış olmaz,
Yanlış doğruya yakışmaz..
Kırgınlık yok..
Kızgınlık yok..
Zaten böyle bir hak da yok !..
Kırgınlık ve kızgınlığım,
kendimden öte değil !..
Yani yenildim !..
Kutlu olsun...

Uzun yürüyüş bitti..
Üzülmüyorum.
Çünkü herşey başlar ve biter..
Eğer ki insan;
Sevgisini aklı, acısını kalbiyle,
Yaşamayı bilirse:
Anlamsızlık, anlatamamazlıktan öte değil.
Karmaşık ama anlamlı bir anlamsızlık bu,
Biliyorum geçici..
İnsan gibi, saygıyla sevdim.
Aşk; saygı ve önemle sevmektir..
Öyleyse pişmanlıkta yok..
Evet, uzun yürüyüşüm bitti !
Ve..
Ben yenildim!..
Kutlu olsun....

Uzun Yürümektir Sevmek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics