HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Poll_lefttelefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Poll_centertelefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Poll_lefttelefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Poll_centertelefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde

YazarMesaj
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
IiIxJ3aJ2oNxIiI

telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Empty
MesajKonu: telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde   telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 6:50 pm

Ewet Arkadaşlar Yanliş Duymadiniz Programsiz Olarak Telefonunuzun Hizini Arttirabilirsiniz Ben Denedim Telefonum Menüsü Filan Hizlandi

merhaba arkadaşlar önce telefonunuzdan yapılacaklar kısmına gelin seçenekler/yeni yapılacak notu deyin ve konu kısmına ''speed'' tarih kısmına da 29 01 2003 yazın önceliğide yüksek deyin ve tamama basın

sonra başka bi yapılacak notu açın onada konu kısmına ''Qoukie'' yazın tarih kısmınada yine 29 01 2003 yazın ve öncelik kısmınada düşük deyin tamam deyin çıkın

sonra işlem kaydına girin seçenekler deyin ve işlem kaydı süresini 1 gün yada daha kısa yapın
sonra yine yapılacaklara gelin o yaptıgımız notların üstüne gelip seçenek ''yapıldı işaretle''diyoruz ikisinede sonrada telefona reset atın farkı göreceksiniz haa unutmadan tema yada artalan görüntüsü kullanmazsanız farkı daha iyi görörsünüz kolay gelsin ben telefonumda denedim
hızlandı sizlere kolay gelsin

ajanda ayarlarından ay görünümünü gün görümü yapın tele bir vites daha atın kolay gelsin

Alıntıdır
http://www.mardinliyiz.org

telefonu hızlandırmak isteyenlere müjde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilişim Şirketi Kurmak İsteyenlere
» Suya Düşen Cep Telefonu Nasıl Kurtarılır?