HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Elazığ şivesiyle burç yorumları Poll_leftElazığ şivesiyle burç yorumları Poll_centerElazığ şivesiyle burç yorumları Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Elazığ şivesiyle burç yorumları Poll_leftElazığ şivesiyle burç yorumları Poll_centerElazığ şivesiyle burç yorumları Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Elazığ şivesiyle burç yorumları

YazarMesaj
PaRem
Admin
Admin
PaRem

Elazığ şivesiyle burç yorumları Empty
MesajKonu: Elazığ şivesiyle burç yorumları   Elazığ şivesiyle burç yorumları Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 5:34 pm

Goyunun Herifi (KOÇ)
Şansız döni, işler yoluna giri... Ekonomiz birezim düzelecek...
...
Tosun (BOĞA)
Siz siz olun galp gırmayın... Galp gırmah golaydır ama yapmah çoh zordur...
...
Çütüzler (İKİZLER)
Ne gadar sevünsez azdur... Aşk da, iş de yolunda...Bayram etsez yeridir...
...
Çayan (YENGEÇ)
Size uzun bi yol görüni... Tatil zamanı del, ama gine siz bilirsiz...
...
Orman Ağası (ASLAN)
Çoh sevineceğiz bi haber alacahsız... Postacı gapızı çaldı çalacah...
...
Kelle (BAŞAK)
Anlaşılan siz dedigoduyu çoh sevisiz... Milleti çeküştürmekten vazgeçin...
...
Gantar (TERAZİ)
Size en yahın arhadaşız kelek yapi... Orda burada hakgızda ileri geri gonişi...
...
Ahu Bocigi (AKREP)
Nereye gitsez orayı gurutisiz... Bu sıra Elazığ maçlarına heç getmeyin...
...
Eğrülmüş Demir (YAY)
Elin işine garışmayacam deyisiz, gine de garişisiz... Eyliğiz kötülük oli...
...
Gıdik (OĞLAK)
Dediğim dedik çaldığım düdük deyisiz... Yazuhtur babam yazuh...
...
Sitil (KOVA)
Yağacah yağmurlara gara dikgat edin... Fazla ortalıhlarda dolaşmayın...
...
Deniz Guşu (BALIK)
Efferim size, bu sıra bildigiz gibi devam edin..

Elazığ şivesiyle burç yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tarihe Damga Vuran Aşk Yorumları
» Koç Burcu Günlük Burç Yorumu(08.12.2009)
» Yay Burcu Günlük Burç Yorumu(09.12.2009)
» Koç Burcu Günlük Burç Yorumu(14.12.2009)
» Koç Burcu Günlük Burç Yorumu(10.12.2009)