HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Niran ünsal-gitme gülüm.. Poll_leftNiran ünsal-gitme gülüm.. Poll_centerNiran ünsal-gitme gülüm.. Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Niran ünsal-gitme gülüm.. Poll_leftNiran ünsal-gitme gülüm.. Poll_centerNiran ünsal-gitme gülüm.. Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Niran ünsal-gitme gülüm..

YazarMesaj
PaRem
Admin
Admin
PaRem

Niran ünsal-gitme gülüm.. Empty
MesajKonu: Niran ünsal-gitme gülüm..   Niran ünsal-gitme gülüm.. Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 11:49 am

Niran ünsal-gitme gülüm.. Glmna3

Ayrılık hayır getirmez
Gitme gülüm şu gönlümden
Hasretlik bizi güldürmez
Gitme gülüm şu gönlümden
Şu gönlümden of

Gitme gülüm yüzüm gülmez
Gitme gülüm can dayanmaz
Gitme gülüm sensiz olmaz
Gitme gülüm şu gönlümden
Şu gönlümden

Yadeller kıymetin bilmez
Kimse benim gibi sevmez
Canımı alsan sesim çıkmaz
Gitme gülüm şu gönlümden
Şu gönlümden of

Gitme gülüm yüzüm gülmez
Gitme gülüm can dayanmaz
Gitme gülüm sensiz olmaz
Gitme gülüm şu gönlümden
Şu gönlümden

Niran ünsal-gitme gülüm..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Niran Ünsal - Haktan (O yosun gözlerin)
» Harun Kolçak/Gitme Seviyorum
» İbrahim Candan Neden Gülüm