HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Poll_leftDünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Poll_centerDünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Poll_leftDünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Poll_centerDünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Empty
MesajKonu: Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı   Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 11:02 pm

Merhaba arkadaşlar.En büyük sorunlardan birtanesi de herhangi bir arkadaşımızın veya akrabamızın bilgisayarında sorun cıktığında yardım etmektir.Bu program sayesinde uzaktaki bilgisayarı kendi denetimine alıp üzerinde gerekli işlemleri yapmaktır.Tek yapmamız gereken Programı hem kendi bilgisayarımıza hem de uzaktaki bilgisayara kurmamız gerekir.Programı kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra çalıştırıyoruz.Aşağıdaki gibi görüntü gelecektir.Tabi bu sırada karşı bilgisayar da programı aynı şekilde açacaktır.Program çalıştığında sana bir ID ve şifre verecektir.Uzaktaki bilgisayara bağlanmak istedigimizde karşı tarafın ID sini resimdeki gibi girecez.Sonra şifre isteyecektir.Şifreyi de girdikten sonra karşı tarafın bilgisayarı ekran şeklinde bilgisayarında açılacaktır.Ve her türlü denetimi kendi bilgisayarınızdaki ekran gibi işleyebileceksiniz.

Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Team10

Programı burdan indirebilirsiniz

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://hakkarimforum.eniyiforum.net
ZıplayanCeset
Rütbeli
Rütbeli
ZıplayanCeset

MesajKonu: Geri: Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı   Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 10:47 am

tşk
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
IiIxJ3aJ2oNxIiI

MesajKonu: Geri: Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı   Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 3:32 pm

paylaşım için tesekürler
http://www.mardinliyiz.org

Dünyanın en iyi uzaktan yardım Programı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Winrar sıkıştırma programı
» Sözlük programı her dilden
» Web site indirme programı
» dunyanin en komik golu =)
» Optimizasyon ve temizleme programı‏(En iyilerden tavsiye edilir)