HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Poll_leftYokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Poll_centerYokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Poll_leftYokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Poll_centerYokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...

YazarMesaj
XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Empty
MesajKonu: Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...    Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 1:40 am

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  11189876
“ Sen sustukça tenhalarda,
Yirmi dokuz harf, iki yürek
Bilmediğin kalabalıklara seni anlatacağım “

Kapat tüm kapılarını.
Sadece dinle,
En sevdiğimiz şarkı radyoda çalınıyor bak..
Uzaklığına inat
Sen ellerini uzat bana
Gözlerini kapat kirpiklerime.
Saçlarını bırak yüreğime.
Ve sokul nefesimin sen kokan nefesine.
Kelimeler bir şiire başlamışken
Yüreklerimiz
Sevdanın raksına dursun.

Suskunluğuna doyamadım sevgili.
Varlığında öldür beni.
Seni anlattığım yerden sor bilmediklerimi
Anlatma beni.
Yorma kendini.
Sen sustukça,
Ben sustuğun yerde yüreklendiririm harflerimi.
Seni anlatabildiğim kadar yaşatırım cesedimi.
Seni anlatamadığım gün,
Sonsuzluğa bağışlarım yufka gençliğimi.
Adının harfleri and olsun ki,
Gövdemin en körpe yerinden koparırım yaralarımı.
Sen beni suskunluğuna bahşet yeter ki,
Sustuğunda bıraktığın her boşluktan
Ben bir hayatı bağışlarım sevda gözeneklerine.

Sustuğun yerde,
İçime bir başka çekiyorum seni sevgili.
Adının tüm harfleri ıslak dudaklarımda.
Şiirlerim sevdanda ıslanmayı bekliyor
Mürekkebimin en taze yerinde.

“ Beni sesinin yokluğuna alıştıran yüreğine “
Seni sensiz de yaşatabilecek kadar güçlü yüreğime “

XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

MesajKonu: Geri: Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...    Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 1:42 am

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Senvarken1

[b][i]
XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

MesajKonu: Geri: Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...    Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 1:43 am

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Senvarken3

XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

MesajKonu: Geri: Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...    Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 1:44 am

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...  Yinedesylehg1

Yokluğuna Doyamadım / Varlığında Öldür Beni...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yar yokluğuna itirazım var
» Sev Beni Sonsuz Kere..
» Ben Susayım Türküm,Sen Anlat Beni..
» Gelişim sanadır../ Kabul et beni..
» Nefesimdir sana / Kat beni kendine..