HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Yok Olmak Var Olmak Değilse Poll_leftYok Olmak Var Olmak Değilse Poll_centerYok Olmak Var Olmak Değilse Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Yok Olmak Var Olmak Değilse Poll_leftYok Olmak Var Olmak Değilse Poll_centerYok Olmak Var Olmak Değilse Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Yok Olmak Var Olmak Değilse

YazarMesaj
XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

Yok Olmak Var Olmak Değilse Empty
MesajKonu: Yok Olmak Var Olmak Değilse   Yok Olmak Var Olmak Değilse Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 1:16 am

Yok Olmak Var Olmak Değilse 26825928copy
Özlemlerimi ıslak bir kaldırımda bıraktım ben.
Ruhumun çatlamış tenine küçük bir çocuğun mutluluğunu sızdırdım,
Bulanık diplerimden önce...
Gözlerimi kapatıp eksenin eğikliğine dünyanın,
Çirkinliklerin siyahta kayboluşunu izledim sessizce.
Dönmeyecek bir nefesin rüzgarıydı ürperten tenimi.

Geri gelmeyecek eski bir düşün matemi...
Gidiyordun, ya da gidiyordu ya bir şeyler...
Hayır giden sen değildin...!
Gidiyordum ya ben kendimden
Yok Olmak Var Olmak Değilse Yyyuh465x550
Neden kafeslere sıkışıp kalmıştı yüreğim böyle ve neden gölgem rahat bırakmıyordu ellerimi?
Tutamıyordum mavi düşlerimi...
'Neden'leri çıkarabilir mi insan hayatından?
Senin beni çıkardığın gibi mesela..?
Ama çıkmak, gelip te dönmek demek.

Sen bana gelmiş miydin hiç , benim sana beni bırakıp gitmemle En bulanık nedenin bile olamamıştım senin...
Hayır! 'Neden'ler çıkmasın hayatımdan.
Ne anlamı kalır ki o zaman hayata sunduğum ya da kendimi avuttuğum cevaplarımın?

Neden her şey dokunabildiğim ve görebildiğimden ibaretmiş gibi davranıyor insanlar?
Neden aralarında 'aşk' varmış gibi yapıyorlar?
İnsancıl bir tavır göremiyorum dokunuşlarında... Her şey kuralına göre oynanıyor da, ben yanlış bir sahnede miyim yoksa..?
Beni aşkın yollarına götürün lütfen..!
Kara deliklerinde yok edin ruhumu; yok olmak var olmak değilse,
Var mı sanıyorsun sanki şu an kendini..?

Yok Olmak Var Olmak Değilse
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu gün degilse yarin..
» Üstteki Üyenin Neyi Olmak İsterdin ?
» Su Anda Mutlu Olmak Için Neye Ihtiyacin Var ?
» Çok güzel atışmalar kesin ziyaret edin ( erkek olmak ne güzel duygu :) )