HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Yaşam İçin 13 İfade Poll_leftYaşam İçin 13 İfade Poll_centerYaşam İçin 13 İfade Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Yaşam İçin 13 İfade Poll_leftYaşam İçin 13 İfade Poll_centerYaşam İçin 13 İfade Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Yaşam İçin 13 İfade

YazarMesaj
XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

Yaşam İçin 13 İfade Empty
MesajKonu: Yaşam İçin 13 İfade   Yaşam İçin 13 İfade Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 11:32 pm

Yaşam İçin 13 İfade....
GARCÍA MÁRQUEZ:YAŞAM İÇİN 13 İFADE

1. Seni sen olduğun için değil, senin yanında olduğum zaman, ben olduğum için seviyorum.

2. Hiç kimse senin gözyaşlarını haketmez, ve onu hakeden seni asla ağlatmayacak olandır.

3. Birinin seni senin istediğin gibi sevmemesi onun seni tüm varlığıyla sevmediği anlamına gelmez.

4. Gerçek dost, elini tuttuğunda kalbine de dokunandır.

5. Birini özlemenin en kötü yolu, yanyana oturduğun halde onu hiçbir zaman elde edemeyeceğini bilmendir.

6. Üzüntülü olduğun zamnlarda bile gülümsemeyi asla bırakma, biri gülümsemene aşık olabilir.

7. Bu dünyada bir insan olabilirsin ama birisi için bir dünya olabilirsin.

8. Zamanını seninle geçirmekle ilgilenmeyen biriyle zamanını harcama.

9. Belki de Allah doğru kişi ile karşılaşmadan önce yanlış insanlarla karşılaşmamızı istemiştir, böyle olunca minnettar olacağızdır.

10. Bir sona geldiğin için ağlama, Onu yaşadığın için gülümse.

11. Seni kıracak insanlar her zaman olacaktır, öyleyse güvenmeye ihtiyacın var, sadece dikkatli ol.

12. Daha iyi bir insan ol ve yeni bir insanla karşılaşmadan o kişinin de senin kim olduğunu bildiğini ümit etmeden önce kendinin kim olduğunu bildiğinden emin ol

13. Çok fazla uğraşma, en iyi şeyler ummadığın zamanlarda olur.

Yaşam İçin 13 İfade
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NE ÇOK ÖZÜR VAR DİLENMESİ GEREKEN... KAÇINI DİLEDİK KARDEŞLİK İÇİN, BARIŞ İÇİN???
» yaşam mücadelesi
» Eczacılar için önemlii
» benim icin sen aglarmisin
» Bu sitelerden yararlanabilirsiniz(Bilgisayarcılar için)