HakkarimForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HakkarimForum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Toshiba Satalitte Psl33E xp driver indir
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 5:36 pm tarafından appleleopar

» Bilgisayar Mimarisi 4.sınıf dersi
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:23 pm tarafından maviakar

» Olasılık ve İstatistik
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 9:22 am tarafından coderfff

» Bilgisayar organizasyonu ve mantık devreler(2.sınıf)
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 5:15 pm tarafından dervis_06

» vakit tmam seni terkediyorum..
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:19 am tarafından XxezzaLe

» Can çiçeği(m)sin... icimdeki
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 12:38 am tarafından XxezzaLe

» hersey sende gizli
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:03 am tarafından XxezzaLe

» senı sevıyorum ANLADIM
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:57 am tarafından XxezzaLe

» yagmuru sevdim
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:33 am tarafından XxezzaLe

En iyi yollayıcılar
XxezzaLe
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Poll_leftGidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Poll_centerGidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Poll_right 
IiIxJ3aJ2oNxIiI
Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Poll_leftGidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Poll_centerGidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Poll_right 
PaRem
ZıplayanCeset
Admin
HaSaN
Duygu
KanKi
iSHeK
.SERVAN

Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...!

YazarMesaj
XxezzaLe
Üst Kullanıcı
Üst Kullanıcı
XxezzaLe

Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Empty
MesajKonu: Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...!   Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...! Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 4:49 am

Senesi doldu bana göre sevdaların,
Hani o umarsızca gülüşler varya,
Çoğu rafa kaldırıldı artık...
Sana bu şiiri yazarken fonda evlenirmiydik çalıyor,
Ben bu defa ağlamıyorum.

Seni yitireli kaç yıl oldu bilmiyorum,
Herşey değişti demek istiyorum
Ama hiçbirşey değişmedi biliyorum!
Hala aynı zayıf kızım ben,
Seni deli gibi özleyen,
Sen yokken hayal kurmaya bile cesaret edemeyen,
Saf Liseli gibiyim, geçen yıllara rağmen.

İhanetini öğrendim geçenlerde,
Kalemim sana akmayacak diye yeminler etmiştim o vakitte,
Olmadı bak! Yine durduramadım kendimi.
Nasıl sevdiysem seni, bugün gibisin yüreğimde.
Huzur içinde uyu gittiğin yerde,
Ben dönmeyeceğini bile bile,
Bekliyorum Bıraktığın gibi!

Uğruna söylenecek çok söz varken,
Susmayı seçiyor dilim,
Ben yine sessiz çığlıklara gebeyim...
Tek söyleyebileceğim,
Seni çok özledim bebeğim

Gidenin Uğruna Bir Şiir Daha...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Iste Yilmaz GÜNEY;ömrünü halki ugruna feda eden bu adam
» HRİSTİYANLIK :Hz. İsa`nın tebliğ ettiği fakat daha sonraları tahrif edilen din.
» MARAL - siir - annem -
» MARAL - siir - cek git artik -
» Maral - Bitsin ( Gurur )ŞiiR